Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
 

Zespół Szkół w Starym Targu

ul. Główna 37A, 82-410 Stary Targ

 

Pracownicy

 

NAUCZYCIELE ROK SZKOLNY 2017/2018

L.p.

Imię i Nazwisko

Nauczany przedmiot

Dodatkowa funkcja

1.

Mirosława Jakubik

biologia, chemia

dyrektor

2.

Marzena Andrzejczak

zajęcia komputerowe

wicedyrektor

3.

Justyna Amling

edukacja wczesnoszkolna

wych. kl I SP

4.

Maria Brakoniecka

pedagog szkolny, plastyka

koordynator do spraw bezpieczeństwa

5.

Justyna Dobrzyńska

przedszkole

wych. grupy "Motylki"

6.

Mariola Dobrzyńska

przedszkole

-

7.

Emilia Frankiewicz

język angielski

obecnie na urlopie

8.

Agnieszka Grabara

język niemiecki,
zajęcia artystyczne, historia

wych. kl. IVb

9.

Bożena Grabowska

język polski

wych. kl. VII

10.

Magdalena Gut - Marcinkowska

geografia,
język niemiecki

wych. kl. IIIa gimnazjum

11.

Jadwiga Horbowy

świetlica

-

12.

Ewa Jastrzębska

przyroda

wych. kl. V

13.

Bronisław Jastrzębski

język polski, informatyka
i rewalidacja

wych. kl. IVa

14.

Krystyna Karwowska

muzyka, plastyka
i rewalidacja

wych. Kl. VI

15.

Krystyna Klimek

logopeda

-

16.

Iwona Klimkowska

matematyka

-

17.

Krystyna Krajczok

matematyka

-

18.

Grażyna Krupa

wychowanie fizyczne, fizyka, EDB

Szkolny Klub Sportowy "Jurand", instruktor zajęć
w siłowni, wych. kl. IIIb gimn.

19.

Magdalena Krzykalska

edukacja wczesnoszkolna

wych. oddziału „0”a "Tygryski"

20.

Milena Krzykalska

przedszkole

wych. grupy "Biedronki"

21.

Beata Langowska

język polski

-

22.

Adam Langowski

historia, WOS

-

23.

Piotr Makara

informatyka, zajęcia komputerowe, technika, 
zajęcia techniczne

opiekun szkolnej pracowni komputerowej, administrator szkolnej strony internetowej

24.

Katarzyna Markowicz

biblioteka

-

25.

Dorota Pawłowska

etyka

doradca zawodowy

26.

Anna Pranczk

edukacja wczesnoszkolna

wych. kl II SP

27.

Tadeusz Zmysłowski

język angielski

-

28.

Mirosława Stecka

język angielski

wych. kl IIb gimnazjum

29.

Teresa Wasiewicz

religia

opiekun pocztu sztandarowego

30.

Magdalena Wiechowska

religia

-

31.

Joanna Winnicka

edukacja wczesnoszkolna

wych. kl III SP

32.

Janina Wiśniewska

nauczyciel wspomagający

-

33.

Daniela Witka

świetlica

-

34.

Izabela Wolniakowska

biologia

wych. kl. IIa gimnazjum

35.

Bożena Wójcicka

edukacja wczesnoszkolna

wych. oddziału „0”b "Sówki"

36.

Waldemar Wyłupski

wychowanie fizyczne

-

 

PRACOWNICY NIEPEDAGOGICZNI

 

L.p.

Nazwisko i imię

Stanowisko

  1.  

Aleksandrowicz Iwona

Inspektor ds. płac

  1.  

Barańska Władysława

Pracownik obsługi

  1.  

Bujalska Maria

Pracownik obsługi

  1.  

Cegłowska Katarzyna

Główna księgowa

  1.  

Jędrzejczyk Mirosław

Pracownik obsługi

  1.  

Kilińska Barbara

Pracownik obsługi

  1.  

Kołodziej Krystyna

Pracownik obsługi

  1.  

Łazarczyk Teresa

Pracownik obsługi

  1.  

Matuszak Renata

Pracownik obsługi

  1.  

Meiners Ewa

Pracownik obsługi

  1.  

Rutkowska Dominika

Sekretarz szkoły

  1.  

Sarnowska Julia

Pracownik obsługi

  1.  

Sitek Katarzyna

Pracownik obsługi

  1.  

Sitek Teresa

Sekretarz szkoły

  1.  

Sztejner Agnieszka

Pracownik obsługi

  1.  

Zaborowska Dorota

Pracownik obsługi

Informacje

Liczba wyświetleń: 142
Utworzono dnia: 04.04.2017

Historia publikacji

  • 16.02.2018 09:40, Mirosława Jakubik
    Edycja strony: Pracownicy
  • 04.04.2017 18:03, Mirosława Jakubik
    Dodanie strony: Pracownicy